Nasza Wizja

Szamanka Piękna - koncepcja

Jako Kobieta wiem, jak ważne jest, aby czuć się piękną i być zdrową. Wiem również, że bardzo często towarzyszy nam poczucie beznadziejności i zmęczenia. Nie dostrzegamy swojego piękna i potencjału. Jako dietetyk i naturoterapeutka wiem, że istnieją sposoby, aby przywrócić równowagę i odzyskać energię. Jako terapeutka twarzy znam metody, dzięki którym całkowicie naturalnie możesz spowolnić proces starzenia i odzyskać młodzieńczy blask.

 Po wielu latach pracy i rozmów z klientkami, koleżankami i bliskimi mi Kobietami postanowiłam wykorzystać całą moja wiedzę i doświadczenie. Stworzyłam autorski program naturalnego odmładzania i przywracania witalności.

Nasze zdrowie jest wypadkową wielu czynników, jesteśmy całością psycho-fizyczną. Na nasz dobrostan wpływa to co jemy, jak myślimy, czy potrafimy odpoczywać. Pracując z kobietami przez wiele lat widziałam jak przewlekły stres i choroba potrafią odebrać radość z życia, blask i energię. Jak osobiste problemy potrafią rozregulować układ hormonalny i przyspieszyć starzenie się organizmu. Nasza twarz jest lustrem naszego wnętrza, dlatego twierdzę, że prawdziwe piękno pochodzi za zdrowia.

Opracowałam program oparty na 5 filarach zdrowia, abyś mogła odzyskać równowagę i cieszyć się pięknym, zdrowym ciałem.

5 Filarów Szamanki Piękna

Równowaga metaboliczna

Poprawisz swoje trawienie i pozbędziesz się wzdęć. Uzyskasz stabilny poziom energii przez cały dzień i odzyskasz dobre samopoczucie. Pozbędziesz się
obrzęków i poczujesz się lekko.

Dieta młodości

Odmłodzisz swój organizm na poziomie komórkowym. Odzyskasz energię i poprawisz wygląd swojej skóry, włosów i paznokci. Zrzucisz zbędne kilogramy i pozbędziesz się cellulitu.

Rytuały piękna

Spłycisz istniejące zmarszczki i nadasz cerze piękny koloryt. Zlikwidujesz obrzęki i pobudzisz wytwarzanie kolagenu. Odzyskasz młodzieńczy blask. Ujędrnisz ciało i poprawisz krążenie krwi i limfy.

Harmonia ciała

Odzyskasz piękną sylwetkę i gibkość. Pozbędziesz się bólu i uczucia ciężkości. Ujędrnisz ciało, poprawisz kondycję swoich mięśni, wzmocnisz kości. Zachowasz sprawność fizyczną i uwolnisz napięcia z ciała.

Sztuka odpoczynku

Nauczysz się jak odpoczywać. Poznasz techniki oddechowe i relaksacyjne, które pozwolą Ci zapanować nad stresem. Pobudzisz procesy regeneracyjne w organizmie.

Shopping Cart